Kup książkę [edytuj książkę]

Zwierzenia nastoletniej niani

Znana (megabogata) rodzina z Nowego Jorku poszukuje uczennicy szkoły średniej do opieki nad genialną (wkurzającą) ośmiolatką (wstrętnym bachorem) w (superluksusowym) apartamentowcu (w tym samym, gdzie pracuje moja najlepsza przyjaciółka!). Kandydatka musi mieć dobrą prezencję (podkradać designerskie ciuchy z szafy pracodawczyni!), obycie towarzyskie (urządzać odjazdowe imprezy, kiedy państwa nie ma w domu!) i umieć załatwiać drobne sprawunki (szalone zakupy za friko!). Dobre wynagrodzenie (500 dolarów tygodniowo plus premia!!!). (Uwaga: starsza, nieznośna córka pracodawców jest znana z tego, że kradnie cudzych chłopaków!). Wyłącznie poważne oferty. (Na co jeszcze czekam!?)

Szesnastoletnia Adrienne zatrudnia się jako niania ośmioletniej Emmy - genialnego dziecka z piekła rodem, które zdążyło się już pozbyć pięciu poprzednich opiekunek. Ale Emma to i tak anioł w porównaniu ze swoją siedemnastoletnią siostrą, Cameron. Wszyscy wiedzą, jaki z niej numer. Wszyscy, poza Adrienne.
Adrienne nie zważa na przestrogi najlepszej przyjaciółki. Razem z Cameron urządzają sobie wypady na szalone zakupy, włóczęgi po barach i zwariowane imprezy.
Czy Cameron naprawdę chce, żeby Adrienne została jej przyjaciółką? Oczywiście, że nie. Cameron ma ochotę na jej chłopaka.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2006
ISBN: 8324124632
Ocena: 4.85
Liczba głosów: 10
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Maar
23 IV 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają