Kup książkę [edytuj książkę]

Ewilan z dwóch światów. Granice lodu

Kolejna część przygód niezwykłej dziewczyny o szafirowych oczach, która posiadła umiejętność przenoszenia się ze współczesnego Paryża do Gwendalaviru - równoległej rzeczywistości, gdzie największą bronią jest wyobraźnia.

Ewilan i Salim wraz z towarzyszami przemierzają Gwendalavir. Zamierzają uwolnić Skrzepłych Wartowników i uratować świat przed TS'żercami. Muszą sobie poradzić z czyhającymi na nich potworami, jak również z kłótniami we własnych szeregach. W końcu docierają do Granic Lodu, nie są tu jednak mile widziani. Przeszkodzić im próbują nie tylko ogry - z Ts'żercami sprzymierzyli się okrutni bojownicy Chaosu, którzy mają jeden cel: zgładzić Ewilan. Tymczasem ta ostatnia ćwiczy się w Sztuce Rysunku. Gorzej, że nie nauczyła się jeszcze do końca nad nią panować. Ta zdolność, jak się okaże, może bohaterom uratować życie, albo... sprawić, że trafią w ręce nieprzyjaciół. W dodatku czas pokaże, że wszyscy ci dotychczasowi wrogowie nie byli aż tak groźni. Teraz bowiem pokonać trzeba będzie smoka!

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Stawić czoło Edwinowi Til'Illanowi, z szablą w dłoni, równa się rzuceniu się nagim w szpony tygrysa preriowego. Tak przynajmniej twierdzą liczni specjaliści, nie wiedząc, o czym mówią. Zgłodniałego tygrysa preriowego można pokonać!"
Dodał: agunia96 Dodano: 03 II 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Posłuszeństwo może być wyborem!"
Dodał: agunia96 Dodano: 03 II 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0


"Zbadałem drugi świat. Od wieków rozdzierany jest przez wojny. Ludzie zabijają się nawzajem; w ciągu jednego dnia unicestwiają to, co budowali przez lata... Chciałbym móc stwierdzić, że nie dzieje się tak w Gwendalavirze, niestety nie jest to możliwe. Wojny toczą się również tutaj. Czyżby człowiek z natury miał alergię na pokój ?"
Dodał: agunia96 Dodano: 03 II 2014 (ponad 4 lat temu)
0 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: WAB
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7414-724-8
Ocena: 5
Liczba głosów: 1
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
18 IV 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają