Kup książkę [edytuj książkę]

Negocjuj aby zwyciężać

21 zasad prowadzenia skutecznych negocjacji

Ta książka ma jeden cel - natychmiastowa poprawa skuteczności prowadzonych przez Ciebie negocjacji. Wszystkie zalecenia zostały opisane krok po kroku żywym i lekkim językiem. Autor pokazuje, w jaki sposób najlepsi negocjatorzy dochodzą do rozwiązań, które zapewniają ich firmom zyski, lepszą wydajność i doskonałe relacje z partnerami.

Wszystko to zebrał w 21 zasad prowadzenia negocjacji. Książkę uzupełniają praktyczne rady dotyczące negocjacji w typowych sytuacjach, z którymi każdy z nas czasem do czynienia - podczas kupowania samochodu i rozmowy z szefem. Na uwagę zasługuje także lista "Truizmy Thomasa", zawierająca przewodnie myśli autora ("Zawsze zaczynaj od próby perswazji. Po negocjacje sięgaj tylko wtedy, gdy próba przekonania kogoś się nie powiedzie.").

Jim Thomas jest uznanym autorytetem w świecie negocjacji. Niniejsza książka jest próbą odpowiedzi na zapotrzebowanie, jakie od dziesiątków lat zgłaszają klienci Thomasa (wśród których wiele jest firm z listy Fortune 500) i dziesiątki tysięcy uczestników prowadzonych przez niego szkoleń. Doświadczenie autora wykorzystywane było w wielu dziedzinach i branżach. Pomagał między innymi w negocjacjach dotyczących fuzji i przejęć firm, kontroli zbrojeń, spraw pracowniczych, handlu i dyplomacji, interesów krajowych i międzynarodowych, ochrony środowiska, nieruchomości i wielu, wielu innych.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Czytelnicy tej książki polecają

Niestety zbyt mało osób przeczytało tę książkę, aby móc polecić Ci inne publikacje.
[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Wydawnictwo MT Biznes
Rok wydania: 2006
ISBN: 83-88970-07-0
Ocena: -
Liczba głosów: -
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: ticket
12 IV 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają