Kup książkę [edytuj książkę]

Reguła dziewiątek

Najnowsza powieść Terry’ego Goodkinda łącząca elementy świata rzeczywistego z magią znaną z sagi Miecz Prawdy.

W swoje dwudzieste siódme urodziny skromny artysta Alex Rahl niespodziewanie zostaje właścicielem odludnych terenów i ratuje przed pędzącą ciężarówką piękną kobietę pochodzącą z bardzo niezwykłego miejsca... Dowiaduje się też, że musi wypełnić proroctwo, by ocalić nieznany świat, w którym magia jest niezbędnym składnikiem życia. Odkrywając kolejne elementy tajemniczej, niewiarygodnej układanki, Alex musi stawić czoło prawdzie o sobie, a także stanąć do walki z okrutnym, bezwzględnym przeciwnikiem.

Zaskakujące zwroty akcji, pościgi, zamachy, pojedynki i pulsująca w tle magia – wszystko to sprawia, że od lektury najnowszej powieści Goodkinda nie sposób się oderwać.

Terry Goodkind to zdaniem krytyków jeden z najbardziej porywających twórców fantasy. Jego cykl „Miecz Prawdy” – przełożony na 20 języków i wydany w ponad 20 milionach egzemplarzy – należy już do klasyki gatunku. Na podstawie Pierwszego prawa magii powstał bardzo dobrze przyjęty serial Legend of the Seeker.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 16 VII 2010, 11:36:42 (ponad 10 lat temu)
0 0
Wrażenia po tej książce dobrze obrazują słowa piosenki: Ale to już było...
Przeczytałam z 3 pierwsze tomy Miecza Prawdy, które całkiem mi się podobały. Dlatego zaczęłam czytać tę książkę. Lecz gdy dobrnęłam (jak na męczarniach) do momentu, gdy autor opisywał o zagrożeniu zagładą świata (i naszego i tamtego) po prostu nie dałam rady. Ta książka jest tak wtórna jak tylko się da. Gdybym nie czytała żadnej książki z serii Miecza Prawdy mogłabym uznać tę lekturę za ciekawą. A tak zostaje do uratowania tylko kolejny świat i kolejna piękna dziewica ..
Oceniam książkę na: 3.5

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7510-429-5
Ocena: 4.77
Liczba głosów: 9
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
09 IV 2010 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają