Kup książkę [edytuj książkę]

Krokodyl dla ukochanej

Książka mówi o relacjach między kobietami a mężczyznami. Jest to wezwanie przede wszystkim do kobiet, aby czarem swej kobiecości, wyczuciem dobra i piękna pomagały mężczyznom odzyskać lub utrzymać ich męską godność. W przyszłości to się opłaci...
Zawarte postulaty są kierowane do żon, ale może najpierw - by zdążyć na czas - do kobiet, które szukają tego jedynego. Kobiety mają "swoje sposoby" docierania do mężczyzn, urok kobiecy inspiruje mężczyzn do rozwoju.
Tym kobietom, które o tym nie wiedzą, którym nikt wcześniej nie powiedział, że stawianie wymagań uruchamia potencjalne możliwości mężczyzny, autor przypomina, aby nie dały się zwieść mężczyznom. Warto pamiętać, że mężczyźnie bardzo zależy na opinii płci pięknej - a szczególnie kobiety, którą kocha.
Mężczyzna odpowiednio traktowany szanuje kobietę, jest dla niej oparciem, bierze na siebie ciężar pokonywanych trudności i rozwija się, stając się coraz bardziej odpowiedzialny i coraz mądrzejszy. Do tego potrzebuje jednak pomocy, na przykład przy budowaniu autorytetu, oddania władzy (i pilnowania, by jej nie nadużywał) i wielu innych "trików". Dzięki nim mężczyzna jest w stanie zdobyć dla ukochanej nawet tytułowego krokodyla.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Jerozolima
Rok wydania: 2008
ISBN: 978-83-89282-37-8
Ocena: 4.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: dorotawi
28 III 2010 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają