Kup książkę [edytuj książkę]

Quattrocento

Sprzedana do 26 krajów kolejna powieść Susany Fortes, znanej już czytelnikowi polskiemu autorki Fatum Laury Ulloa oraz Albańskiego kochanka, tym razem o zbrodni, którą rozszyfrowano dopiero po pięciuset latach.
Florencja, malarska pracownia w epoce renesansu oraz dzisiejsza codzienność hiszpańskiej stypendystki, której praca zaczyna nieoczekiwanie przypominać policyjne śledztwo.
Fascynująca lektura dla wielbicieli czarnych kryminałów, spiskowych teorii dziejów i tajnych stowarzyszeń.
We Florencji Botticcellego i Leonarda da Vinci spiskowcy wyciągają sztylety przeciwko Medyceuszom. W ciągu kilku minut kolebka renesansu staje się scenerią prawdziwie biblijnej Apokalipsy. Gdy lud bierze w obronę Medyceusza, po krwawym zamachu następuje krwawa zemsta. W dzisiejszej Florencji hiszpańska studentka Ana pisze pracę doktorską o Pierpaolo Masonim, malarzu z tamtej burzliwej przeszłości. Zanim zostanie wplątana w policyjne śledztwo i zaczną jej deptać po piętach wysłannicy Watykanu, dzięki tajemniczemu obrazowi odkrywa, kto był prawdziwym prowokatorem spisku przeciwko Medyceuszom.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

Przewiń: [] []

Czytelnicy tej książki polecają

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"W miłości naprawdę trudny jest poranek następnego dnia. Światło dzienne często działa jak kubeł zimnej wody wylany na entuzjazm minionej nocy."
Dodał: disappear Dodano: 25 IX 2010 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"Ze mną zawsze tak jest. Czuje się najbardziej ożywiona tuż przed zaśnięciem. Przypominam sobie jeden moment minionego dnia po drugim. Zabieram do łóżka każdą chwilę, jak w dzieciństwie zabierałam zeszyt w kratkę i kredki. To co mi się przydarzyło, nabierało sensu dopiero, gdy pozwalałam błądzić myślom, śniąc na jawie."
Dodał: disappear Dodano: 25 IX 2010 (ponad 8 lat temu)
+1 0


"Błędem jest sądzić, że nad małymi rzeczami panujemy, a nad dużymi nie. Życie dowodzi, że jest akurat odwrotnie. Zawsze istnieje jakaś błahostka, budzik, który pewnego ranka nie zadzwonił i ocalił nam życie, bo dzięki temu nie przecięliśmy drogi samochodowi pędzącemu na czerwonym świetle."
Dodał: disappear Dodano: 25 IX 2010 (ponad 8 lat temu)
+1 0

[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego komentarza.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Muza
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-7495-727-4
Ocena: 2.75
Liczba głosów: 2
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
23 II 2010 (ponad 8 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają