Kup książkę [edytuj książkę]

Pocałunek o północy

Opis

Śmiertelniczka porwana w wir zakazanej miłości i uwikłana w wojnę wampirzych klanów w zmysłowym romansie z amerykańskich list bestsellerów. Przed tysiącami lat tajemniczy wojownicy przybyli na Ziemię. Byli brutalni i bezlitośni, niszczyli całe narody i dali początek nowej rasie – rasie wampirów. Wampiry zamieszkały wśród ludzi, lecz coraz częściej buntują się przeciwko regule, która zabrania zabijać śmiertelników… Lucan Thorne poprzysiągł bronić ludzi nieświadomych istnienia wampirów. Gdy przedstawiciele jego rasy, którzy nie potrafią oprzeć się zewowi krwi, biorą na cel piękną Gabrielle, czuje, że po to, by ją ochronić, musi otworzyć przed nią bramy swego ciemnego królestwa… Dlaczego wampiry? Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety? W swoich paranormalnych romansach Lara Adrian snuje intrygującą historię namiętnej miłości księcia ciemności i kobiety, która nie może oprzeć się jego mrocznemu urokowi. Pocałunkiem o północy (uhonorowanym nagrodą największej amerykańskiej sieci księgarń Borders Books Award 2007 dla najlepszego debiutu) rozpoczęła serię Mroczna Rasa, która podbiła serca czytelniczek i amerykańskie listy bestsellerów. Jest wydawana na całym świecie, a w USA na jej podstawie powstaje film telewizyjny.Rasa Środka Nocy:

0,5. A Touch of Midnight
1. Pocałunek o północy
2. Szkarłat północy
3. Przebudzenie o północy
4. Potęga północy
5. Welon północy
6. Popioły północy
7. Cienie północy
8. We władaniu północy
9. W objęciach północy
9,5. A taste of Midnight
10. Ciemność po północy
11. Edge of Dawn
11,5. Marked by Midnight
12. Crave the Night
12,5. Tempted by Midnight
13. Bound to Darkness
13,5. Stroke of Midnight

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

Do tej książki nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.
[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Chciałabym poznać wasze opinie o całej serii :) Mam mieszane uczucia co do tej książki, ale mimo to za mną chodzi. Widzę, z biegiem czasu, że części jest naprawdę dużo i dlatego cykl coraz mniej mnie zachęca. Wydałabym pieniądze na niego tylko gdybym...
Dodano: 03 VII 2012, 08:06:03 (ponad 8 lat temu)
Witam czy ktoś czytał tę książkę, mam ochotę ją przeczytać ale chciałabym poznać opinie innych osób
Dodano: 15 IV 2010, 11:30:21 (ponad 10 lat temu)
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 28 X 2012, 19:14:24 (ponad 7 lat temu)
0 0
Przez książkę ledwo udało mi się przebrnąć. W ogóle mi się nie podobała, mimo że sam styl pisania nie był najgorszy to sama fabuła jak dla mnie była dziwna, szara i mało interesująca. W żadnym wypadku nie zamierzam kontynuować tej serii.
Użytkownik nie wystawił oceny książce.

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: Amber
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-241-3623-0
Ocena: 5.02
Liczba głosów: 60
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: Sanai
16 II 2010 (ponad 10 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają