Kup książkę [edytuj książkę]

Wszystko za życie

Chris McCandless porzucił wszystko. Zerwał wszelkie więzi, rozdał pieniądze przeznaczone na studia, by wyruszyć w drogę, która miała dać mu wolność. W swym poruszającym reportażu Jon Krakauer idzie śladami młodego mężczyzny, który zafascynowany powieściami Jacka Londona, postanawia niczym współczesny wędrowny asceta przemierzyć samotnie Amerykę, by dotrzeć na Alaskę.

Na podstawie wspomnień jego przyjaciół i ludzi, których spotkał po drodze, a także jego dziennika, autor kreśli intrygujący portret idealisty i samotnika. Człowieka, który budził sympatię wszystkich napotkanych osób, ale zarazem nie zawahał się narazić swojej rodziny na cierpienie, który z całą świadomością podjął decyzję o ryzykownej wędrówce, ale nie potrafił zapobiec jej tragicznemu finałowi.

[edytuj opis]

Przeczytaj książkę

[dodaj cytat]

Popularne cytaty

"Zanotował: Szczęście prawdziwe, tylko gdy dzielone."
Dodał: spacerwchmurach Dodano: 26 VI 2012 (ponad 6 lat temu)
+1 0


[dodaj temat]

Dyskusje o książce

Do tej książki nie założono jeszcze ani jednego tematu dyskusji.
[dodaj komentarz]

Komentarze czytelników

Dodano: 13 II 2014, 13:13:24 (ponad 4 lat temu)
0 0
Eh a ja jestem odmiennego zdania - nie polecam tej książki. Nie dosć że (jak dla mnie) jest nieprzystępnie napisana: autor skacze z jednego tematu na drugi i opisuje historie które zdarzyły się później, a potem wraca do wcześnieszych zdarzeń to jeszcze sama nie uważam głównego bohatera za geniusza czy kogoś kogo trzeba podziwiać. Jak dla mnie jest on troszeczke nienormalnym i do tego niedojrzałym idealistą. Nie polecam ksiażki!
Użytkownik nie wystawił oceny książce.
Dodano: 26 VI 2012, 16:58:57 (ponad 6 lat temu)
0 0
Warto przeczytać tą książkę, za względu na historię jaką ona opowiada. Ta książka jest niesamowita, ponieważ uczy nas tego że warto spełniać swoje marzenia, ale robić to z ostrożnością. Uczy nas tego że nie warto porzucać wszystkiego, bo "szczęście jest prawdziwe tylko wtedy gdy je z kimś dzielimy". Każdy kto nie wierzy we własne możliwości, powinien sięgnąć do historii tego człowieka.
Oceniam książkę na: 5.0
Dodano: 19 XI 2011, 19:21:27 (ponad 6 lat temu)
0 0
Sama historia tego chłopaka jest niesamowita. Człowiek w młodym wieku zdobył się na tak wielką odwagę. Niestety moje ocena tej książki jest niska, nie odpowiada mi do końca sposób w jaki przedstawił tą historię autor.
Oceniam książkę na: 3.0

Komentarze użytkowników Facebooka

[edytuj informacje]O książce

Wydawnictwo: PRÓSZYŃSKI MEDIA
Rok wydania: 2008
ISBN: -
Ocena: 4.68
Liczba głosów: 11
Oceń tę książkę:

Kto dodał książkę do bazy?

Dodał: kulturalnie
21 III 2009 (ponad 9 lat temu)

[edytuj tagi]Tagi

Możesz dodawać nowe lub edytować istniejące tagi opisujące książkę. Pamiętaj tylko, że tagi powinny być pisane małymi literami oraz być dodawane pojedynczo:

Czytelnicy

Pokaż osoby, które tę książkę:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają