[edytuj autora]

Wioletta Milewska

Zdjęcie Wioletta Milewska
Autorka dwuczęściowej powieści obyczajowej „Znaki życia”, prywatnie pracuje jako terapeutka. Zajmuje się głównie terapią osób uzależnionych i współuzależnionych metodami opartymi na bioenergetyce i informacji zapisanej w podświadomości.

"
„Doświadczenie w pracy z osobami dotkniętymi problemami nie pozostawia wątpliwości, że przeżycia i przekonania wyniesione z dzieciństwa – a nawet sprzed urodzenia – kształtują całe nasze dorosłe życie. Istnieje wiele metod pozwalających dotrzeć do tych informacji. Ich uświadomienie to zmiana komfortu życia. ”"Więcej na: www.warsztat-odnowy.eu

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"To ona sprawiała mu ból! To ona dotykała potężnej rany! Nie ojciec! Tata był dobry! Bił tylko wtedy, gdy Błażej nie chciał… bił pasem po plecach i gdzie popadnie… ale tylko, kiedy Błażej był niegrzeczny. Gdy Błażej był grzeczny i nie oponował, ojciec był dobry.
To matka! To ona była wszystkiemu winna! Bo to ona ich nie uchroniła! To kobieta była wszystkiemu winna!"
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 V 2017 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Paliło się w jej głowie mdłe jeszcze, ale coraz bardziej jasne światełko pewności, że jej dotychczasowe istnienie zostało bardzo mocno ociosane z tego, co się jej słusznie należało, a na co zawsze próbowała jakoś zapracować… udowodnić… pokazać im… że i ona zasługuje na miłość."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 V 2017 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Malwina tak obracała pieniędzmi, że wszystko to, czym Błażej imponował Iwonie, potrafiła sama sobie zapewnić, zbierając grosz do grosza, nie paląc fajek i nie pijąc przesadnych ilości trunków. Tego też u niej nie znosił. Pouczała tylko, że to trucizna, że zdrowie traci… więc kłamał, że nie pali, nie pije i żyje cnotliwie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 V 2017 (ponad 3 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 5
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
15 V 2017 (ponad 3 lat temu)

Statystyki pisarza

2 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają