[edytuj autora]

Tomasz P. Terlikowski

Zdjęcie Tomasz P. Terlikowski
Tomasz P. Terlikowski - polski dziennikarz, publicysta, tłumacz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu www.fronda.pl, doktor filozofii.

Pracował w Newsweeku, Radiu Plus, redakcji katolickiej TVP ("Między ziemią a niebem"), dzienniku Życie (2004), tygodniku Ozon (2005-2006), gdzie był zastępcą redaktora naczelnego, dzienniku Rzeczpospolita (do 2008) i tygodniku Wprost (2008-2009). Od września 2009 r. jest szefem zarządu wydawnictwa Fronda. Prowadzi też rozmowy w PR 1 ("Śniadanie bez polityki") i współpracował z Popołudniem Radia TOK FM. Od 2004 roku jest redaktorem naczelnym Ekumenicznej Agencji Informacyjnej ekumenizm.pl. W TVP2 współtworzy cykl "Wojna światów", jest także autorem scenariusza "Kwartetu Teologicznego". Prowadzi również magazyny historyczne w TVP Historia ("Dzieje Polaków", "U źródeł cywilizacji").

Publikował także w Nowym Państwie, Więzi, "Znaku", "Tygodniku Powszechnym", Przeglądzie Powszechnym, Myśli Protestanckiej, Arcanach, Frondzie, Super Expressie i Studia Philosophiae Christianae. Jego felietony ukazywały się w portalu Tezeusz.pl (2006-2008), ukazują się w Gazecie Polskiej.

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

Do książek tego autora nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Serfer
03 VI 2014 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

4 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają