[edytuj autora]

Tomasz Kołomyjski

Zdjęcie Tomasz Kołomyjski
Tomasz Kołomyjski, magister Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym, dyplomowany psycholog psychotroniczny ze Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie. Z zamiłowania aktor (ponad 20 spektakli teatralnych, 2 filmy, 2 reklamy telewizyjne, wywiady dla NTV Warszawa, dostępne na Youtube), ezoteryk, pisarz – (autor wierszy, artykułów, bajek, książki, treści reklamowych). Stały bywalec wirtualnego świata. Można go spotkać na warszawskiej starówce, gdzie pracuje jako asystent w prywatnej galerii sztuki współczesnej.
[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"W imię czego? Zachłanności! Uwodzi mężczyzn i zmusza do ujawnienia ich tajemnic... potem szantażuje, żądając posiadłości, artefaktów, złota i innych marności tego świata, którymi tak bardzo przecież gardzi poszukując miłości! Tylko ona może ją uszczęśliwić i tylko tego jej brakuje od czasu, gdy zorientowała się, że sprawy tzw. „Stwórcy” są dla Selerana ważniejsze niż ona sama."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 IX 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"To serce, zanurzone w mroku, stanie się najpotężniejszym orężem, jakie znała Otchłań. Gdy Wy, traciliście czas na użalanie się nad sobą, kochanie i sądzenie nawzajem, DaltarienSeleranCatastra opracował dzięki szczątkom kryształu zniszczonego przez Quecka, nowy projekt."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 IX 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Łącząc się w uścisku, wsłuchuję się w oddech Shantis. W jej oczach iskrzy się życie tańczące w duszy. Jak pnącza winorośli wiją się w miejscu, które obrastają, tak energie naszych myśli splatają się w ekstazie. Nie jest to zwyczajny akt miłosny. Dziś ekscytacja łączy się ze zdumieniem, gdy sięgając szczytu, dusze wychodzą z ciał, aby pójść tam, gdzie nas wezwano - do Królestwa Białej Magii, zwanego też Rajem."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 28 IX 2015 (ponad 5 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Dziś sprawdzimy jaką nacją effereńskiego elfa jesteś. Wybierz metodę, dzięki której ukradniesz magiczny przedmiot ze strzeżonego zamku! Zdarzyło się tak, że przemierzając bezkresne pustkowia, w poszukiwaniu magicznego artefaktu, trafiasz na wielki p...
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 X 2015, 14:26:17 (ponad 5 lat temu)

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
28 IX 2015 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

1 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają