[edytuj autora]

Susanne Hampton

Zdjęcie Susanne Hampton
Jestem matką dwóch córek i męża, którego poznałam w wieku osiemnastu lat. Mieszkam w Adelaide, "Miasto Kościołów" w Australii Południowej. Mamy najpiękniejszy kraj, około czterdziestu pięciu minut od domu jest plaża i tylko kilka minut jazdy od hotelu. Dwa psy, trzy kaczki i cztery kury.
Kiedy nie piszę czytam, pracuję w administracji państwowej, ale moja kariera zaczęła się wcześniej jako asystent stomatologa. Zawsze doznawałam lęku przed dentystą i tak postanowiłam się spełnić pracując w tej dziedzinie. Uważam, że nie wiadomo jak może działać siła napędowa strachu, więc jeśli wiesz wszystko co możliwe i co cię przeraża, wtedy można drastycznie zmniejszyć lęk. Zadziałało.
Jestem nieuleczalną romantyczką przez całe moje życie, czytałam romanse, niektóre o Australii i innych egzotycznych odległych miejscach. W połowie lat trzydziestych (moich) zaczęłam pisać własne historie. I w końcu wysłałam swój pierwszy rękopis Harlequin Mills & Boon. Została ona odrzucona ... jednak litera odrzucenia była piękna i pochwalono mnie na prezentację.
Niezrażona i zdeterminowana dołączyłam do South Australian Romance Writers Romance Writers w Australii. Nauczyłam się więcej o branży i zaczęłam poprawiać swoje umiejętności pisarskie. Wróciłam do świata medycznego, pracy czasowej jako osobisty asystent dyrektora Klinicznego Psychiatrii, po czym wróciłam do opieki stomatologicznej przed rozpoczęciem pracy w sektorze usług ambulatoryjnych dla zdrowia psychicznego.
Pod koniec 2006 roku przeniosłam się do Stanów Zjednoczonych i zamieszkałam w Los Angeles przez dwa lata.
W lipcu 2013 roku otrzymałam "zaproszenie". Zaproponowano mi umowę z Harlequin Mills & Boon. Prawdziwie szczęśliwe zakończenie ... i nowy początek, wraz z wydaniem swojej pierwszej książki!

susannehamptonwriter.com
www.harlequin.com

[edytuj opis]

Najwyżej oceniane książki autora

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

Do książek tego autora nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: dona
24 VI 2016 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

1 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają