[edytuj autora]

Natalia Sońska

Zdjęcie Natalia Sońska
Natalia Sońska – pełna życia, przepełniona dobrą energią i wciąż szukająca inspiracji młoda kobieta, dla której każdy dzień jest nowym odkryciem, a każda przygoda cennym doświadczeniem. Życie postrzega jako pasmo wzlotów i upadków, jednak jako realistka, trzeźwo patrzy na każdy z nich. Mimo że twardo stąpa po ziemi, lubi bujać w obłokach, marząc o niebieskich migdałach. Sukcesy przyjmuje z radością, nie dając się ponieść dumie, zaś porażki rozważa z pokorą, wyciągając z nich nauczkę na przyszłość.

Autorka powieści obyczajowych, dla której pisanie jest pasją i przyjemnością. W swoich książkach stara się przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i to w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. Wierzy w happy endy i z tą dewizą podąża również przez własne życie.

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Wychodzę z założenia, że na większość wydarzeń w naszym życiu mamy wpływ i sami na nie nie pracujemy. Jeśli wiec coś nie idzie po naszej myśli, możemy mieć pretensje jedynie do siebie. Narzekając ujawniamy, jak wiele rzeczy nam nie wyszło. Nieświadomie obnażamy nasze słabości. A wystarczy mieć trzeźwe spojrzenie na świat, dystans do siebie i garstkę samokrytyki."
Dodał: Miravelle Dodano: 12 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Ludzką rzeczą jest się załamać, to naturalna konsekwencja posiadania uczuć. Najważniejsze, w jaki sposób i czy w ogóle potrafimy radzić sobie z problemami. Ile wart jest dla ciebie człowiek, który wszystko otrzymuje podane a tacy, a ile ten, który własnymi siłami, walcząc z przeciwnościami losu, osiąga to samo? Myślę, ze doskonale wiesz, ze wartość człowieka mierzy się nie tym, co posiada, lecz tym, w jaki sposób to osiągnął, prawda?"
Dodał: Miravelle Dodano: 12 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Stał się dla niej w krótkim czasie Słońcem, wokół którego krążyła teraz jej Ziemia."
Dodał: Miravelle Dodano: 12 III 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Sanai
21 VIII 2015 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

18 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają