[edytuj autora]

Marcin Buczyński

Zdjęcie Marcin Buczyński
Marcin Buczyński ukończył szkołę średnią, rozpoczął studia i nie zaprzestał kreowania świata literackich bohaterów. W 20016 r. ukończył swoją pierwszą w życiu książkę "Fałszywa Trójca" (jej pisanie rozpoczął już w gimnazjum).
https://www.facebook.com/marcinbuczynskitworczosc

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Oczy młodzieńca niemalże wyszły z orbit na widok obnażonego ostrza, które nagle znalazło się w dłoni przybysza. Mężczyzna szybko wbił miecz w gardło chłopaka, zanim wydobył się z niego krzyk. Jednym ruchem wyszarpnął klingę i ciął nią starszego wartownika, wykonując półobrót.

Z wnętrza budowli doszedł go stłumiony syk. Przybysz wyciągnął miecz w stronę wejścia i ujrzał swego więźnia zaciskającego łańcuch kajdan na szyi strażnika. Po chwili uduszony gwardzista został delikatnie położony na ziemi przez wysoką postać."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 IV 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Korytarz wypełnił skowyt orka i odgłos klingi wbijanej w ciało. Mężczyzna z ponurym warknięciem skierował się do wyjścia.

Do środka wbiegło kilku zbrojnych wraz ze stojącym na ich czele dowódcą. Jego miecz ociekał czarną krwią. Doświadczony oficer jednym, precyzyjnym ciosem rozbroił zaskoczonego skrytobójcę i uderzył go łokciem w twarz. Mężczyzna upadł na plecy, tuż obok ciała zamordowanego króla."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 IV 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0


"Człowiek zrozumiał, że musi sam dokończyć dzieło. Dobił leżącego gwardzistę i wparował do sypialni króla. Z korytarza dobiegł go odgłos walki i donośny krzyk.

Hałas obudził władcę, który zerwał się na równe nogi, wyciągając spod poduszki niewielki nóż. Wiek nie osłabił werwy monarchy, a kilka siwych włosów na głowie nie sprawiło, że zatracił krzepę. Szybko zareagował, wykonując pchnięcie wymierzone w szyję oprawcy."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 15 IV 2016 (ponad 5 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 5
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
15 IV 2016 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

1 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają