[edytuj autora]

Magdalena Kuydowicz

Zdjęcie Magdalena Kuydowicz
Dziennikarka telewizyjna. Od dwóch lat pracuje w redakcji TVN STYLE, głównie jako wydawca programów typu talk-show, takich jak: „W roli głównej”, „Miasto Kobiet” czy „Druga strona medalu”. Na tej antenie przygotowywała także polską wersję poradnikowego programu „Jak dobrze wyglądać nago?”.
Wcześniej przez 10 lat była wydawcą popularnego porannego programu „Kawa czy herbata?”. Od lat pisze książki i artykuły. Spotyka ludzi, szpera w ich biografiach, aby później pokazać na antenie punkty zwrotne w ich życiu.
Wydała do tej pory książki kulinarne: „Kawa czy herbata? Przepisy gwiazd”, „Kawa czy herbata? Przepisy gwiazd i prezenterów programu” oraz poradnik napisany wspólnie z psycholożką Katarzyną Korpolewską: „Matka z córką. Rozmowy intymne”.
„Zaklinacze samotności” to jej drugi poradnik psychologiczny, którego współautorem jest seksuolog i terapeuta Wiesław Sokoluk.
Jej pasją jest czytanie, psychologia, tenis i gotowanie. Lubi urządzać kameralne kolacje dla przyjaciół. Wolny czas spędza z książką, na korcie lub na spacerach ze swoją suczką-znajdą Sonią, na której przyjaźń i zaufanie stara się zasłużyć.

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

Do książek tego autora nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: disappear
22 VI 2010 (ponad 9 lat temu)

Statystyki pisarza

5 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają