[edytuj autora]

David Ellis

Zdjęcie David Ellis
Jest głównym doradcą prawnym przewodniczącego Izby Reprezentantów stanu Illinois. W 1993 ukończył Northwestern Law School, prowadził prywatną praktykę przez trzynaście lat, koncentrując się na prawie konstytucyjnym i handlowym.
Linii Vision , to pierwsza powieść Dave, zdobył Edgar Allan Poe Award za najlepszy debiut powieściowy przez amerykańskiego autora. Od tego czasu opublikował Life Sentence , Jury One , w towarzystwie Liars i Eye of the Beholder . Jego nowa powieść, The Hidden Man , ukazała się 03 września 2009. Jego powieści zostały przetłumaczone na włoski, japoński, niemiecki, holenderski, polski, czeski, bułgarski i hiszpański.
Dave Obecnie mieszka w stolicy stanu, Springfield, Illinois, z żoną Susan, ma córkę Abigail oraz dwa pugs, Otis i Molly.

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"Tak działał, być może, jej mechanizm obronny. W chłopcu widziała jedynie klienta, ponieważ tego wymagała psychologia obrony w sądzie. Aby sprostać wymogom obrony, musiała zachować jak najdalej idącą obiektywność. (...) Może mniej uciążliwe byłyby z nim związki emocjonalne, gdyby patrzyła na niego jak na istotę abstrakcyjną, bezpłciową, bez nazwiska, na kogoś pozbawionego zalet i wad."
Dodał: olii Dodano: 24 VII 2013 (ponad 7 lat temu)
0 0


"Ma złamany nos. I kark. Poza tym jest piękna."
Dodał: olii Dodano: 12 XI 2012 (ponad 8 lat temu)
0 0


Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 5.5
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: dona
25 V 2010 (ponad 10 lat temu)

Statystyki pisarza

5 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają