[edytuj autora]

B. B. Easton

Zdjęcie B. B. Easton
B. B. Easton nigdy nie planowała zostać pisarką. Kiedy naszła ją inspiracja, była zatrudniona na pełny etat jako szkolny psycholog i zajmowała się swoim nowo narodzonym dzieckiem.

Aby zachować przytomność podczas karmienia córki późno w nocy, BB czytała romanse na swoim Kindlu. Kiedy natknęła się przypadkiem na podgatunek "romanse z wytatuowanymi bad boyami" zdała sobie sprawę, że znała mężczyzn o których czytała. Tatuażystów, motocyklistów, wyścigowców, rockerów... była z nimi w związkach.

BB zaczęła dla zabawy spisywać swoje własne historie o takich typach - dzikie, absurdalne historie z jej przeszłości jako buntowniczej, różowo włosej punkówy. Nikt nie miał ich przeczytać. Z pewnością nie jej mąż. Dokładnie tak się jednak stało. BB odkryła, że jej mąż - uczciwy, niewytatuowany, nie bad boy - czyta jej dziennik o seksownych byłych chłopakach i od tego dnia jej życie nie było już takie samo. Wydarzenia które po tym nastąpiły stworzyły podstawę zabawnej, wzruszającej komedii romantycznej 44 Chapters About 4 Men.

Książka stała się bestsellerem w ciągu zaledwie kilku tygodni, a później wygrała nagrodę After Dark Book Lovers Shortie Award dla najlepszego debiutu 2016. Powieść stała się takim sukcesem, że BB postanowiła rzucić swoją stresującą pracę, pofarbowała włosy na różowo i wróciła do pisania, pisząc osobną książkę dla każdego z czterech mężczyzn ze swojego debiutu. Po ukończeniu serii BB zaczęła pracę nad w pełni fikcyjnym dziełem, postapokaliptycznym romansem "Praying for Rain", który także stał się bestellerem.

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

Do książek tego autora nie dodano jeszcze ani jednego cytatu.

Najnowsze dyskusje do książek autora

Do książek autora nie dodano jeszcze ani jednego tematu dyskusji.

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: -
Liczba głosów: -

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: Miravelle
28 I 2020 (12 miesięcy temu)

Statystyki pisarza

5 książek w naszym katalogu
0 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają