[edytuj autora]

Anka Mrówczyńska

Zdjęcie Anka Mrówczyńska
Jestem słowem. Jestem wolnością. Jestem ciszą.

Anka Mrówczyńska. Lub po prostu mrówka. Urodziłam się wiosną 1987 roku. Moją pasją jest pisanie. Robiłam to odkąd pamiętam. Początkowo pochłonęła mnie poezja. W latach 2001-2006 napisałam ponad sześćset wierszy. Większość z nich nie nadaje się do publikacji. Jednak wybrałam ich około stu i tomik ten opatrzyłam tytułem "Wyciąg z psychiki".

Mam dużo marzeń i planów. Jestem Piotrusiem Panem. Lubię śmiać się do słońca. Wdychać noc. Gubić swoją duszę na wietrze.

Jestem.

http://anka-mrowczynska.com

https://www.facebook.com/anka.mrowczynska


https://www.facebook.com/Mlody.bog.z.petla

[edytuj opis]

Najpopularniejsze cytaty z książek autora

"W tej chorej walce z samą sobą, stanęłam po złej stronie. Zamiast przezwyciężać słabości – niszczę siebie, z wściekłą irytacją opluwam swoje imię, z bezsilną rezygnacją zabijam w sobie resztki człowieka. Stanęłam po złej stronie – sama sobie jestem wrogiem..."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 23 III 2018 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Przerażenie. Że znów. Że to wróciło. Te transy, podczas których mogłabym pociąć całe ciało, a wciąż byłoby mi mało.
Powoli wracają emocje. Rozpacz. Bezsilność. Gdyby ktoś tu był i mnie przytulił... ale w domu pusto. Pies skulony siedzi pod drzwiami. Piszczy, żeby go wypuścić. Nawet on nie chce ze mną przebywać w jednym pomieszczeniu. Widać, że się boi. Mnie."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 23 III 2018 (ponad 3 lat temu)
0 0


"Nie ma nic, poza pustym bólem, co chwyta za gardło i dusi uparcie. Nie ma nic, poza rezygnacją, co odbiera siły i ciągnie na dno. Nie ma nic, poza żalem, co przypomina to, co zostało utracone. Nie ma nic, poza myślami usilnie kierującymi w jedną stronę.
Nie ma nic – nadziei nie ma. Wiary nie ma. Bezpieczeństwa nie ma. Sensu nie ma. Oparcia nie ma. Bliskości nie ma. Porozumienia nie ma. Zrozumienia nie ma. Wybaczenia nie ma. Dobrej woli nie ma."
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 23 III 2018 (ponad 3 lat temu)
0 0

Najnowsze dyskusje do książek autora

Brawa dla autorki za taką szczerość – można powiedzieć, nie kpiąc bynajmniej z treści książki – aż do bólu. Brawa dla autorki za niezwykłą konstrukcję książki, w której pojawia się niemalże rozszczepienie osobowości. Mrówczyńska jest jedna, ale są w...
Dodał: agnieszka3201 Dodano: 17 X 2018, 09:07:25 (ponad 2 lat temu)

Komentarze czytelników

O autorze

Ocena: 5
Liczba głosów: 1

Oceń twórczość tego autora:

Kto dodał autora do bazy?

Dodał: agnieszka3201
13 X 2015 (ponad 5 lat temu)

Statystyki pisarza

9 książek w naszym katalogu
1 osób lubi tego autora

Czytelnicy

Pokaż osoby, które książki tego autora:

Przeczytały Planują przeczytać
Lubią Teraz czytają