[dodaj do znajomych]

Profil Aylari kobieta

Imię: Natalia E-mail: dla zalogowanych
Wiek: 24 lat Gadu-Gadu: dla zalogowanych
Status: Offline Skype: dla zalogowanych
Dołączył: 26 V 2015 Na stronie: 8h 5min 1s
Ostatnio widziany: 21 IX 2016 (ponad 3 lat temu)

Ulubione książki użytkownika

Trylogia Czarnego Maga: Nowicjuszka
Trudi Canavan

Info: tyt. oryg.: Black Magician Trilogy: The Novice tłum.: Agnieszka Fulińska stron: 650 Rok pierwszego wydania: 2002 Rok pierwszego wydania polskiego: 2008 Opis: Imardin to miasto ponurych intryg i niebezpiecznej polityki, gdzie władzę sprawują ci, którzy obdarzeni są magią. W ten ustalony porzą...

Ocena użytkownika: 5
Cienie na Księżycu
Zoe Marriott

Kilkunastoletnia Suzume orientuje się, że ojczym, z którym mieszka, jest odpowiedzialny za śmierć jej ojca. Postanawia się zemścić. Dzięki swoim umiejętnościom magicznym ukrywa się w kuchni pałacu ojczyma, ucieka na ulice nieznanego miasta, trafia do więzienia… Wie, że musi zdobyć względy wszechwład...

Ocena użytkownika: 5
Sto lat samotności
Gabriel García Márquez

Z Wikipedii: "Sto lat samotności" (hiszp. Cien años de soledad) – powieść kolumbijskiego pisarza Gabriela Garcii Márqueza, uważana za arcydzieło literatury iberoamerykańskiej i światowej. Jest jedną z najczęściej tłumaczonych i czytanych książek napisanych w języku hiszpańskim. W czasie IV Międzyna...

Ocena użytkownika: 5

Aktywność użytkownika

Aylari polubił książkę Łuk Triumfalny
Aylari przeczytał książkę Mężczyźni bez kobiet
Aylari planuje przeczytać książkę Kronika ptaka nakręcacza
Aylari ocenił na 4.5 książkę Gra anioła
Aylari polubił pisarza Vladimir Nabokov
Aylari ocenił na 5.5 pisarza Haruki Murakami
Na profilu Aylari dodano komentarz 01 IX 2015 (ponad 4 lat temu)

Komentarze

Dodano: 01 IX 2015, 16:23:24 (ponad 4 lat temu)
Cieszę się że aktywnie spędzasz czas. To w mlodym wieku bardzo dobrze. Wiesz mam dopiero 29 lat ale już uśmiecham się do wspomnhień. Cieszy mnie to co dzialo się pięć, dziesięć a nawet piętnaście lat temu. Tak więc Carpe Diem i Carpe Noctem. Równa się ono sentencji omnis moriam.
Dodano: 28 VIII 2015, 16:20:01 (ponad 4 lat temu)
Hej, jak tam? Prawie całe lato minęło odkąd ostatnio pisaliśmy. Obecnie czytasz coś? Dodalaś jakieś książki do przeczytanych? Narka, Arka. Pozdrawiam.
Dodano: 30 VI 2015, 20:32:09 (ponad 5 lat temu)
@Aylari jeszcze przypomniało mi się świetnie pisze Nienacki o Panu Samochodziku. Podobaly mi się: Niesamowity Dwór, Księga strachów, Wyspa Złoczyńców też byla dosyć dosyć. No i oczywiście P Sam i Templariusze. Polecam Kapuścińskiego, Heban, Imperium, Szachinszach. To chyba jest aż za dość.
Dodano: 30 VI 2015, 20:24:08 (ponad 5 lat temu)
Myślę że jeśli chodzi o dobre książki Terry'ego Prattcheta to Piekło pocztowe i Na glinianych nogach. Obie są świetne. Nostalgiczny i pełen klimatu jest Norwegian Wood, Murakami'ego. Polecam śmiało Króla Szczurów. Jamesa Clavella. Wiersze Tuwima i Brzechwy dla dzieci w tym: Lokomotywa, Bambo, Sloń Trąbalski, Abecadlo itp.
Baśnie Andersena, są niezwykłe, szczególnie piękny jest Slowik, aż mi cieplej na wspomnienie o tym utworze. Pozdrawiam, Arek.
Dodano: 28 VI 2015, 13:25:50 (ponad 5 lat temu)
Hej, miło że zaakceptowałaś zaproszenie. Mamy dużo wspólnych książek. Mam nadzieję że będzie ich jeszcze więcej. Pozdrawiam.Arek
Wszystkich komentarzy: 5

O mnie

Użytkownik nie dodał jeszcze informacji.

Statystyki czytelnika

+1 zdobytych plusów (co to?)
336 przeczytanych książek
0 dodanych recenzji

Znajomi

[załóż grupę]Grupy

Tutaj porozmawiamy o fantastyce, jej gatunkach, autorach, waszych ulubionych książkach - i nie tylko. Jeśli jesteś wielbicielem przygód, magii, wampirów, elfów i wymyślonych światów - to grupa dla Ciebie!